Programació / Programme

Programació

S1

Ecomuseu de les Valls d'Àneu (Esterri d'Àneu)
Sessió inaugural
Dia 11-11-2016, 20h
- SOM PASTOR , 9'  Rural / Espanya 2015
- LILA , 9'  Ficció-animació  / Espanya 2014
- FALLES , 10'  Cultural / Catalunya 2015
- LE DERNIER NOËL , 13'  Ficció / França 2014
- ICEFALL , 4'  Esportiva / Suïssa 2013
- WRAPPED , 4'  Experimental / Alemanya 2014
- SHOES , 20'  Ficció / Rússia 2012

S2

dia 11-11-2016, 20h
Dia 12-11-2016, 12h
Sessió variada
Sala de l'Ajuntament d'Espot
- SOM PASTOR , 9'  Rural / Espanya 2015
- CASCADA , 8'  Esportiva i natura / USA 2013
- NATURA , 10'  Espai reservat per un curt dedicat al medi natural
- A single life , 3'  Animació / Holanda 2014
- THE AGE OF RUST , 7'  Animació / Itàlia 2014
- Tandem ,10'  Ficció / USA 2013
- DISCIPLINE , 12'  Ficció / Suïssa 2014
- Time 2 split , 5'  Ficció / França 2012
- WRAPPED , 4'  Experimental i natura / Alemanya 2014

S3

Dia 12-11-2016, 12h
Sessió esportiva
Dia 12-11-2016, 12h
Dia 12-11-2016, 16h
Ecomuseu de les Valls d'Àneu (Esterri d'Àneu)
- 87 BOUNCES , 3'  Esportiva / França 2014
- Moonriders , 2'  Esportiva / Suïssa 2015
- NUEVOS PASOS , 7'  Esportiva / França 2015
- ICEFALL , 4'  Esportiva / Suíssa 2013
- Cascada , 8´ Esportiva / USA 2013
- Afterglow , 12'  Esportiva / USA-Canadà 2014
- El corredor , 13'  Ficció-esportiva / Catalunya 2014
- Tandem , 10'  Ficció-esportiva / USA 2013

S4

Dia 12-11-2016, 19h
Sessió variada
Sessió variada
Auditori de MonNatura Pirineus (Son)
- Ànima , 3'  Rural / Catalunya 2014
- RAcons perduts. Pobles abandonats ,
  10'  Rural / Catalunya 2016
- A single life , 3'  USA 2013
- Johnny Express , 5'  Animació / Corea 2014  
- The Chase , 5'  Animació / França 2014
- Le DERNIER noël ,13' Ficció / França 2014
- Cascada , 8'  Esportiva / USA 2013
- Falles , 10'  Cultural / Catalunya 2015
- Discipline , 12'  Ficció / Suïssa 2014
- Time 2 Split, 5''  Ficció / França 2012
- WRAPPED , 4'  Experimental i natura / Alemanya 2014
Sessió variada
Dia 12-11-2016, 19h
Ecomuseu de les Valls d'Àneu (Esterri d'Àneu)
Sessió "golfa"

S5

Dia 12-11-2016, 22h
- nada s.a. ,  16' Ficció  / Catalunya 2014
- Reacción , 12'  Ficció / Catalunya 2008
- Il serpente , 16'  Ficció / Itàlia 2014  
- La pepperette , 5'  Ficció / Canadà 2014
- gummi , 4'  Animació / Alemanya 2013
- The AGE OF RUST , 7'  Animació / Itàlia 2014
- Goig-Alé d'euga , 5'  Videoclip musical / Catalunya 2016
- L'ours noir , 16'  Ficció / França 2015

S6

Dia 13-11-2016, 12h
Sessió familiar
Sala de plens Ajuntament d'Esterri d'Àneu
- Little Ruddy , 9'  Animació / Letonia 2014
- Anna , 8'  Animació / França 2015
- For the birds ,  3'  Animació Disney / USA 2000  
- Soar , 6'  Animació / USA 2014
- cosmic love ,7' Ficció / França 2014
- Johnny Express , 5' Animació / Corea 2014
- lila , 9'  Ficció-animació / Espanya 2014
- The fantastic Flying Books of 
  Mr. morris lessmore , 17'  Animació / USA 2010

S7

Dia 13-11-2016, 19h
Sessió cloenda
Sala de l'Ajuntament de l'Alt Àneu (València d'Àneu)
- Ànima ,  3'  Rural / Catalunya 2014
- RAcons perduts. Pobles abandonats ,
  10'  Rural / Catalunya 2016
- Luminaris , 6'  Animació / Argentina 2011
- reacción ,  12'  Ficció / Catalunya 2008  
- Afterglow , 12'  Esportiva / USA-Canadà 2014
- El corredor ,13' Ficció / Catalunya 2014
- shoes ,  20' Ficció / Rússia 2012
La Mostra de Curtmetratges CurtÀneu a l'Escola La Closa i                      l'Institut SES Morelló d'Esterri d'Àneu
Dia 10-11-2016, 12h - Taller de curtmetratges amb els alumnes de 4t d'ESO SES Morelló
Dia 11-11-2016 , des de les 9 del matí fins a les 3 de la tarda, Matí del Curtmetratge amb xarrades i projeccions per tots els alumnes de l'Escola La Closa i de l'Institut SES Morelló.